Sık Sorulan Sorular

HİZMETLERİMİZ

Cam Balkon Fiyatları


CAM BALKON FİYATLARI

Cam balkon fiyatları hesaplamak aslında çokta zor olmayan bir işlemdir. Balkonunuzun boy ve en çarpımı sonucunda ortaya çıkan sonucu bir cam balkon firması ile görüşüp çıkan metrekare birim fiyatı ile çarparak ortalama bir fiyat elde edebilirsiniz. Cam balkon fiyatları kullanılacak cam balkon sistemlerine göre değişiklik göstermektedir. Fenomen Cam Balkon sizler için fiyat çıkarmaya yardımcı olacaktır. 

ÖRN: Eni: 5 metre x Boyu: 3 metre =15 m2 x m2 fiyatı = Toplam Fiyat

Firmamız Cam Balkon Sistemlerinde, Ankara genelinde bulunan cam balkon firmaları gibi bu şekilde çalışır. Cam Balkon Fiyatları  öğrenmek için firmamızın iletişim numaralarından ulaşmanız yeterlidir. Ankara' nın en iyi cam balkon sistemi firması sizin için hazırdır.


Cam Balkon Sistemleri


CAM BALKON SİSTEMLERİ 

Firmamızda kullanılan cam balkon sistemleri 8 ve 10 milimetre Temperli (Paşabahçe) Şişecam markalıdır. Kullanmakta olduğumuz profiller külçe alüminyumdan olarak imal edilmektedir. Firmamızda hurda ve atıl malzemeler kesinlikle kullanılmaz. Alüminyum profili kalınlığı 4 milimetre et kalınlığındadır. Profillerde kullanılan boya elektrostatik oto boyasıdır. Firmamızda sipariş ve ölçü alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde konusunda uzman personellerimiz tarafından montaj yapılır. Montaj süremiz olumsuz hava koşullarına karşı +2 gün gecikmeli olarak yapılacaktır. Fenomen Cam Balkon firması olarak diğer firmalardan farklı olarak sizlere özel cam balkonlarınıza aksesuarlarda uygulamaktayız. Cam aralarında şeffaf veya alüminyum fitil uygulamasını sizlere özel yapıyoruz. Baza profilinde kullanılan fitiller 1000 derecelik kıl fitil olarak kullanılmaktadır. Rulmanlar çift rulman olup her bir camı sekiz rulman alt ve üst taşıma olarak aynı anda taşımaktadır.

Sizlerde En İyi Cam Balkon sistemine sahibi olmak isterseniz iletişim bölümündeki numaralardan bizle irtibata geçebilirsiniz. Cam Balkon Fiyatları Ankara içerisinde en iyi ve en uygun fiyatı bizlerde olduğunu asla unutmayın.


Cam Balkon Montaj Süresi


Cam Balkon Montaj Süremiz firmamızdan sipariş ve ölçü alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde konusunda uzman personellerimiz tarafından montaj yapılır. Montaj süremiz olumsuz hava koşullarına karşı +2 gün gecikmeli olarak yapılacaktır.

Cam balkon montajı hassas bir iştir. Herşeyden evvel imalat öncesinde alınacak balkon ölçüsü kusursuz ve milimetrik olmalıdır. Cam balkon montajı yapılacak kenar ve köşelerde hava alabilecek boşluklar kalmamasına özellikle dikkat edilmelidir. 


Cam Balkon Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli


Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

1. CAM BALKON YAPTIRDIĞINIZ FİRMA

Cam balkon firması  sektöründe ne kadar süredir faaliyette olduğu araştırılmalıdır. Cam balkon sektörünün en eski ve en kaliteli firması olarak öne çıkan Fenomen Cam Balkon Sistemleri başta Ankara olmak üzere Türkiye' nin birçok yerinde hizmet vermektedir. Son zamanlarda çıkan birçok Cam balkon firması sektörün fiyat dengesini değiştirmiştir. Ancak firmaların kalıcı olmaları kuruluş kadar başarılı olmuyor. Yani cam balkon yaptırdınız ve kullanım aşamasında çıkan sıkıntıları gidermesi için firmayı aradığınızda firmayı bulamama olasılığınız çok daha fazla ama genelde piyasada tüm firmalar yaptırdığınız cam balkon sistemleri için 5 veya 10 yıl garanti vererek satışlarını yapmaktadır. Fakat 3 ay sonra bir sıkıntı oluştuğunda yaptırdığınız firmaya ulaşamama sıkıntısını yaşabiliyorsunuz. Bu durumlarda yapacağınız şey cam balkonunuzu kendiniz tamir etmeniz ya da bunuda yapamıyorsanız başka bir firmayı aramalı ve bu durumda içinde tamir ve bakım için ayrı bir ücret ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Biz Fenomen cam balkon olarak özellikle yaz aylarında birçok balkonu bu şekilde tekrar söküp yeniden yaptığımız oluyor.

2. YAPILAN İŞCİLİK

Cam balkon sistemleri tüketiciler için çok basit bir iş gibi görüldüğü için işçilik genelde işi firmaya verme aşamasında pek araştırılmamaktadır. Bunun nedeni ise bu güne kadar yapılan görüşmelerde 'cam balkon değil mi takıp gideceksiniz' ve ' işçilik neden bu kadar önemli olsun ki ' gibi cümleleri sıklıkla duyulmaktadır. Müşteri bu gözle baktığında tabi ki bu işi tam anlamıyla bilmeyen usta olmayan kişilerin piyasada iş yapması iş bulabilmesi daha da kolaylaşabilmektedir. Kendine sözde 'usta' imajı veren ve işi bilmeyen kişiler birçok müşteriyi mağdur etmektedir. Ancak Fenomen cam balkon firması olarak bütün ustalarımızı özenle seçmekte , sizlerin güvenliğini en ön planda tutmaktayız.

3. ÜRÜN KALİTESİ

Cam balkon sistemlerinde en çok dikkat edilecek kısımların başında ürün kalitesi geliyor. Yaptıracağınız cam balkonun kalitesini firmamızın web adresinden ve diğer cam balkon firmalarının web adreslerinden rahatlıkla kıyaslayabilirsiniz. Cam balkon sistemlerimiz ve fiyatlarımızla cam balkon keyfini bizimle yaşayın. Fenomen Cam Balkon Sistemleri ile her bütçeye uygun kaliteli şık ve modern cam balkon ürünlerimizi ister peşin isterseniz peşin fiyatına vade farksız anlaşmalı olduğumuz Kredi Kartları ile vade farksız yapabilirsiniz. Fenomen Cam Balkon Sistemleri size ayrıcalıklar sunar...

cam balkonda nelere dikkat etmeli, katlanır cam temizliği, cam balkonda dikkat edilmesi gereken hususlar, cam balkonda hangi renk daha iyi , cam balkon camı kesilir mi , en iyi cam balkon hangisi , en kullanışlı cam balkon sistemleri, cam balkon yaptırırken nelere dikkat etmek gerekir.

Cam Balkon Avantajları


- Estetik bir görünüm keyfi sunuyor.

- Balkonunuzdan yıl boyunca dört mevsim faydalanılmasını sağlıyor.

- Manzara ve görüntüde kayıp oluşturmuyor.

- Binanın yapısında değişikliğe neden olmuyor. Bu nedenle imar mevzuatına kesinlikle aykırı değildir.

- Mimari etkileyicilik yaratıyor.

- Darbelere dayanlıklı temperli ve lamine cam kullanıldığı için hırsızlık olaylarına karşı da koruyor.

- Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabiliyor.

- Temizliği, bakımı kolay ve pratik.

- Olağandışı etkilerle camın kırılması durumunda ise, küçük parçalara ayrılarak çevreye zarar vermiyor.

- Yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyor.

Cam Balkon Yasalmı ?


Danıştay’a intikal eden uyuşmazlıklarda, Danıştay’ca; ‘.... gömme balkonun, alüminyum çerçeve ve cam ile kapatılması suretiyle, taban alanı dışında yeni ve fazladan bir alan kazanılmadığı, çekme mesafesinin ihlal edilmesinin sözkonusu olmadığı, yapılan tadilatın taşıyıcı unsurları etkilemediği, cephe görünümünde meydana gelen değişikliğin ise ruhsat almayı gerektirmediği, bu nedenle ruhsat gerektirmeyen bu tür tadilatlar için, yıkım işlemi tesis edilmesinin ve para cezası verilmesinin hukuka uygun olmadığına...’ oybirliğiyle karar veriliyor (Danıştay Altıncı Dairesi’nin 21 Kasım 2003 Tarih ve E.2003/3996, K.2003/6363; 19 Kasım 2003 Tarih ve E.2003/3206, K.2003/5987 sayılı kararları).

Yani yukardaki karar neticesinde cam balkon tamamiyle yasaldır.

Cam Balkon Dikkat Edilecek Hususlar


Cam Balkonda Dikkat Edilmesi Gerekenler sırası ile şunlardır;

- Alüminyum et kalınlığının minumum 4 milimetre olması

- Camın 8 milimetre veya isteğe bağlı 10 milimetre temperli Paşabahçe Şişecam markalı cam olması

- Sistemi taşıyan teker sisteminin paslanmaz olması

- Uygun cam balkon fiyatı ve kaliteli bir işçilik uygulanması olmalıdır.

Firmamızda kullanılan Camlarımız 8 ve 10 milimetre Temperli Şişecam markalıdır. Kullanmakta olduğumuz profiller külçe alüminyum olarak imal edilmektedir. Firmamızda hurda ve atıl malzemeler kesinlikle kullanılmaz. Alüminyum profili kalınlığı 4 milimetre et kalınlığındadır. Profillerde kullanılan boya elektrostatik oto boyasıdır. Sizlerde iyi bir Cam Balkon sahibi olmak isterseniz iletişim bölümündeki numaralardan bizle irtibata geçebilirsiniz.

Cam Balkon Fiyatları Almadan Önce


Yaşam alanlarınızı uzun yıllar tecrübe edinerek bu günlere gelen cam balkon ile genişletin. Karşılıklı güven ilişkisinden sonra isteğiniz dahilinde gerekli işlemleri anında sıraya koyarak kısa sürede çözüme ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Günümüzde en çok yaygın olarak kullanılan cam balkon sanıldığı kadar cep yakan bir uygulama değildir. Özellikle ülkemizde yeni yeni popüler olmasından dolayı bilgi sahibi olmayan ilk defa taktırmak isteyen kişiler fahiş fiyat çıkmasından ötürü tereddüte düşmelerine mahiyet vermeden cam balkon fiyatları almak için Ankara şubemize uğramalarını istiyoruz. Eşsiz görüntü keyfi, kişiye özel tasarımlar ve alüminyum renkli fitil profil ile dışarıdan göze daha hoş gelecektir. Gelen misafirleri ağırlarken onların hayranlıkla cam balkon yapınıza baktığına şahit olacaksınız. Dışarıdan gelecek olan her türlü zararlı ve kötü olumsuz etkileri cam balkon kurulumu sayesinde en aza indirgeyerek balkonlara verdiğiniz önemi göstermelisiniz. Kötü hava şartlarında balkonlar zedelenerek git gide yıpranmaya başlamaktadır özellikle geniş metre kareye sahip balkonlar kullanıma daha açık alanlardır. Bu yüzden bu alanları aktif hale getirirken ilk olarak dışarıdan gelecek olan zararlı etki maddelerini ortadan kaldırarak farklı bir görüntü vermemiz gereklidir. Bu görüntü kalitesi ve şıklığı cam balkon ile tamamlarken ses ve ısı yalıtımı konusunda da önemli rol oynadığını belirtebiliriz. Cam balkon uygulaması içeride yer alan sıcaklığı dengede tutarak yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Cam Balkon Neden Bizi Seçmelisiniz


Cam Balkon Sistemlerinde Neden Fenomen Cam Balkon ?

- Fenomen Cam Balkon Sistemleri olarak sizlere onlarca yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Personellerimiz cam balkon üretimi ve montajı için hizmet eğitimi almış ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

- Fenomen Cam Balkon Sistemleri olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman birinci sırada tutarız. Bu konuda temel prensibimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlama odaklı ve tamamen güler yüzlü hizmet verme amaçlıdır.

- Fenomen Cam Balkon Sistemleri ailesi olarak ücretsiz keşif imkanı ile siz değerli müşterilerimizi tam anlamıyla bilgilendiriyor. Kafanızdaki tüm soruların sağlıklı cevaplar bulması için elimizden geleni yapıyoruz. Yüzlerce müşterimiz Cam Balkon Sistemlerinde Fenomen kalitesini seçti. Sizlerde Cam Balkon Ankara içinde Fenomen Cam Balkon Sistemlerini seçmek için iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibat kurabilir ve cam balkon fiyatları alabilirsiniz.

Cam Balkon Fiyatları Neden Değişiklik Gösterir


Cam balkon fiyatlarını etkileyen üç önemli unsur vardır ;

Cam Balkon Alüminyum Profilleri : Kullanılan alüminyumların et kalınlığı toplam ağırlığı etkileyeceğinden önemli bir unsurdur. Özellikle cam balkon panel profilleri et kalınlıkları üzerinde durulması gereken konudur. Cam balkon alüminyum profil renkleri : Naturel, ral renkleri ve ahşap desenli olmak üzere boyanabilen katlanır cam balkon alüminyum profilleri fiyat konusunda farklı etkiler oluşturur.

Cam Balkon Aksesuarları : Sistemin hareketli unsurlarını oluşturan aksesuarlar kalite ve fiyatı belirler. Kaliteli ve dayanıklı aksesuarlar katlanır camlama sisteminin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Yukarıda saydığımız unsurlar cam balkon fiyatları üzerinde belirleyicidirler.

Camlar : Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar 8 ve 10 mm Paşabahçe Şişecam markalı camlardan oluşmalıdır. İthal ve diğer kalitesiz camlar fiyatları etkileyen unsurların başında gelir. 

Cam Balkon Su Alırmı


Cam balkon müşterilerinin ortak sorunu budur. Cam balkon su alır mı? Bu soruya kesinlikle hayır cam balkon su almıyor diyemeyiz. Çok şiddetli fırtına şeklinde ve yatay açı ile inen yağmurlarda cam balkon sistemlerinin su almaması mümkün değildir. Bu ürünler %100 yalıtım yapmak üzere tasarlanmamıştır. 2 adet cam kanat birbiri üzerine bindiğinden, arada mutlaka bir miktar boşluk kalmak zorundadır. Aksi halde sistemin çalışması mümkün olmaz. İki kanat arasına konan fitillerden elbette suyu büyük bir oranda kesecektir. Satış ile görevli personelin bu konularda müşterilerini uyarması gerekmektedir. 2 camın birbiri üstüne binmesinin yanı sıra, cam kanatlar ray üstünde tekerlekler yardımı ile hareket etmektedir. Bu hareketlilik belirli boşlukları teknik olarak zorunlu kılmaktadır. Cam balkon Kasa profillerinde tahliye delikleri bulunmaktadır; ancak buna rağmen kesinlikle su almaz demek, pek de mümkün değildir. Müşterilerden önce, bu konularda satış personelini eğitmek gerekir. Dünya standartlarına göre de bu sistemlerin mutlak su izolasyonu yapması gerekmiyor. Cam balkon Üretiliş amaçlarına aykırı olan bu durum, herkes tarafından olduğu gibi kabul edilmelidir. Bir satıcı cam balkon ürünleri kesinlikle su almaz diyor ise; bunun satış amaçlı bir söylem olduğu asla hatırdan çıkarılmamalıdır. Burada kast ettiğimiz kesinlikle yoğun ölçekli bir su alma durumu değildir. Şiddetli yağışlarda ve yatak gelen damlalarda söz konusu olabilen bir durumdur.

katlanır cam balkon su alıyor, cam balkon su alıyor , katlanır cam su geçirir mi , cam balkon su sızdırıyor , cam balkon yağmur geçirir mi , cam balkon su tahliye profili , cam balkon su tahliyesi , pimapen balkon kapatma fiyatları

HİZMETLER

Hizmet verdiğimiz ürünler

Pimapen (PVC) Bakım Onarim Servisi

Ankara Pvc pencere ve pimapen tamir, onarım servisi,...

Sineklik Bakım Onarim Servisi

Ankara sineklik, plise sineklik, onarım servisi,...

Pimapen Çift Açılım Sistemleri

Ankara çift açılım onarım servisi,...

Pimapen Conta Fitil Yenileme

Ankara Pvc pencere ve pimapen conta, fitil, onarım...

Cam Balkon Onarım Ve Bakımı

Ankara cam balkon tamir, onarım servisi,...

Kırık Isı Cam Yenileme

Ankara Kırık Isı Cam Yenileme onarım servisi

Çalışma Saatleri
 • Pazartesi - Cumartesi
  08:00 - 19:00
 • Gsm
  +90 312 315 27 70
 • Telefon
  +90 532 348 02 49
 • E-Mail
  ankarapvc@ankarapvconarim.com
Sizi Arayalımmı!

SORU VE SORUNLARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ (İLETİŞİM FORMU)

Sizi Arayalım